PATS.LV sadarbojas ar GoCardless, nodrošinot lietotājiem bankas konta datu integrāciju sistēmā

(novembris 24, 2021)

Lai padarītu pašnodarbinātā grāmatvedības kārtošanu ērtu un patstāvīgi veicamu, grāmatvedības sistēmas PATS.LV komanda piedāvā lietotājiem integrēt sistēmas profilā sava bankas konta datus. Šim nolūkam izmantota finanšu tehnoloģiju uzņēmuma GoCardless izstrādātā tehnoloģija bankas datu piekļuvei. Funkcija nodrošina lietotājiem ērtu finanšu pārskatu un tūlītēju bankas maksājumu pievienošanu saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu žurnālam.

Ko par to saka PATS.LV komanda?

"PATS.LV komandas mērķis ir mudināt mūsu klientus patstāvīgi aizpildīt finanšu atskaites un būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem. Pielietojot mūsu ekspertu plašo pieredzi, tika izstrādāts rīks, kas spēj sniegt klientiem šo iespēju. Mūsu tiešsaistes platforma palīdz saimnieciskās darbības veicējiem kārtot savu izdevumu un ieņēmumu grāmatvedību vienkāršā ieraksta sistēmā, maksājot daudz mazāk nekā būtu izmaksājusi grāmatveža algošana,” stāsta PATS.LV pārstāvis.

Izmantojot GoCardless tehnoloģiju, PATS.LV piedāvā lietotājiem iespēju pieslēgt savu saimnieciskās darbības bankas kontu PATS.LV platformā.

Sistēma automātiski ģenerē darījumus no bankas kontā veiktajiem maksājumiem, kā arī meklē līdzības ar iepriekšējiem darījumiem un atgādina klientam par vēl nenorakstītajiem izdevumiem. Rezultātā klienta bankas dati tiek automātiski augšupielādēti un kļūst viegli pieejami turpat sistēmā, atvieglojot grāmatvedības kārtošanu.

GoCardless API tehnoloģija pilnībā atbilst PSD2 Direktīvas prasībām, tāpēc PATS.LV klientiem nav jāuztraucas par drošības jautājumiem.

“PATS.LV sistēmas ienākšana tirgū ir kļuvusi par nopietnu konkurentu grāmatvežiem. PSD2 Direktīva tika radīta ar mērķi nodrošināt labāku piekļuvi bankas datiem, un mums ir liels prieks, ka mūsu risinājums palīdz PATS.LV piedāvāt vienkāršu un izdevīgu tiešsaistes grāmatvedības pakalpojumu uzņēmējiem visā Latvijā un Eiropā,” stāsta Nordigen (GoCardless) līdzdibinātājs un izpilddirektors Rolands Mesters.

Par GoCardless

GoCardless ir Latvijā bāzēts finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas veic bankas datu analīzi jeb open banking pakalpojumu sniegšanu uzņēmumiem un privātpersonām, nodrošinot bezmaksas piekļuvi bankas datiem un maksas datu analītiku. GoCardless bezmaksas lietojumprogramma ir pieslēgta vairāk kā 1000 bankām Eiropā un apkalpo finanšu tehnoloģiju uzņēmumus un izstrādātājus 31 Eiropas valstī, kā arī Apvienotajā Karalistē. GoCardless ir licencēts Konta informācijas pakalpojumu sniedzējs (Account Information Service Provider), kura darbību pārrauga Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija.

Izmēģini PATS.LV!

Patstāvīgi darboties ar saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaiti un nodokļu aprēķinu var izrādīties sarežģīti un laikietilpīgi, it īpaši, ja tas tiek darīts pirmo reizi. To ir svarīgi izdarīt ar lielu precizitāti, lai samazinātu ar nodokļiem apliekamo ienākumu apmēru un ietaupītu saimnieciskās darbības attīstībai atvēlētos līdzekļus. Mazināt šaubas par datu pareizību un nodokļu aprēķinu var ar atbilstoši piemeklētas grāmatvedības programmas palīdzību. Ja esi šādas programmas meklējumos, iesakām PATS.LV – grāmatvedības sistēmu pašnodarbinātajiem, kas nodrošina iespēju uzskaitīt ieņēmumus un izdevumus, kā arī automātiski veic nodokļu aprēķinu un sagatavo datus atskaitēm. Ja vēlies uzzināt vairāk, ieskaties PATS.LV!

Izmēģini bez maksas