Pašnodarbinātais, izveido savu cenrādi PATS.LV sistēmā!

(augusts 18, 2022)

Esam spēruši soli uz priekšu, lai palīdzētu Latvijas pašnodarbinātajiem attīstīt savu saimniecisko darbību! Tagad PATS.LV iespējams ne tikai ērti un vienkārši kārtot saimnieciskās darbības grāmatvedību, bet arī izveidot savu cenrādi. Saimnieciskās darbības veicēji var izvietot PATS.LV cenrādī savus pakalpojumus vai produktus, un apmaksa par tiem automātiski nonāk saimnieciskās darbības žurnālā. Izpēti, kā tas strādā, un veido savu cenrādi pāris vienkāršos soļos!

Kā darbojas mans PATS.LV cenrādis?

Ja esi reģistrējies PATS.LV sistēmā, tad noteikti pamanīji, ka esam izveidojuši jaunu sadaļu “Mans cenrādis”. Tajā atradīsi visu, kas nepieciešams cenrāža izveidei. Tu vari pievienot produkta vai pakalpojuma aprakstu, nosaukumu, fotogrāfijas, cenas, logo, kā arī īsu informāciju. 

Kad esi izveidojis produktu katalogu, nosūti to saviem klientiem vai izveido reklāmas stendu ar QR kodu. Noskenējot QR kodu klienti var apskatīt tavu cenrādi un izvēlēties sev vēlamo produktu vai pakalpojumu. 

Kā izveidot savu cenrādi?

Ikviens var izmēģināt šo funkciju bezmaksas. Ja esi iecerējis izmantot visas priekšrocības bez ierobežojumiem, tad iesakām izvērtēt iespēju abonēt Premium tarifuPremium tarifs iekļauj visas PATS.LV pamatfunkcijas, kā arī neierobežotu rēķinu izveidi, bankas konta pievienošanu profilā automātiskai bankas izraksta saņemšanai un iespēju veidot naudas pieprasījuma saites. 

Vēl neesi reģistrējies PATS.LV? Izdari to, lai saimnieciskās darbības grāmatvedību kārtotu bez galvassāpēm! PATS.LV sistēma grāmatvedības kārtošanu padara vienkāršāku, jo viss sarežģītais – nodokļu aprēķins, saimnieciskās darbības žurnāla aizpildīšana un atskaišu sagatavošana – notiek automātiski. Viss, ko lietotājam atliek darīt, – cītīgi veikt ieņēmumu un izdevumu uzskaiti un datus augšupielādēt sistēmā. 

Lai lietotu PATS.LV, nav nepieciešamas priekšzināšanas grāmatvedībā – izmēģini, pirmās 7 dienas bez maksas!

Izmēģini bez maksas