Pašnodarbinātais, izveido savu pats.lv veikalu sistēmā!

(augusts 18, 2022)

Esam spēruši soli uz priekšu, lai palīdzētu Latvijas pašnodarbinātajiem attīstīt savu saimniecisko darbību! Tagad pats.lv iespējams ne tikai ērti un vienkārši kārtot saimnieciskās darbības grāmatvedību, bet arī izveidot savu veikalu. Saimnieciskās darbības veicēji var izvietot pats.lv veikalā savus pakalpojumus vai produktus, un apmaksa par tiem automātiski nonāk saimnieciskās darbības žurnālā. Izpēti, kā tas strādā, un veido savu veikalu pāris vienkāršos soļos!

Kā darbojas mans pats.lv veikals?

Ja esi reģistrējies pats.lv sistēmā, tad noteikti pamanīji, ka esam izveidojuši jaunu sadaļu “Mans veikals”. Tajā atradīsi visu, kas nepieciešams veikala izveidei. Tu vari pievienot produkta vai pakalpojuma aprakstu, nosaukumu, fotogrāfijas, cenas, logo, kā arī īsu informāciju par sevi. 

Kad esi izveidojis produktu katalogu, dalies ar sistēmā izveidoto e-veikala saiti. Saņemot šo saiti, klienti var apskatīt tavu e-veikalu un turpat veikt apmaksu, kas nonāks tavā saimnieciskās darbības bankas kontā, kuru esi pievienojis arī pats.lv saimnieciskās darbības žurnālam. Galvenā mūsu e-veikala priekšrocība ir integrācija ar pats.lv saimnieciskās darbības žurnālu. Tiklīdz klients veiks apmaksu par kādu no taviem e-veikala produktiem, saimnieciskās darbības žurnālā automātiski parādīsies ieraksts par jaunu darījumu. Ja gadījumā klients nebūs pabeidzis apmaksas procesu, saiti uz apmaksu būs iespējams atrast rēķinā, kuru klients saņems e-pastā. 

Kā izveidot savu veikalu? Skaties video pamācību!

Ikviens var izmēģināt veikala funkcijas bezmaksas līdz trim klientu apmaksām. Ja esi iecerējis veikalu attīstīt un uzturēt ilgtermiņā, kā arī izmantot tā priekšrocības bez ierobežojumiem, tad iesakām izvērtēt iespēju abonēt Pats MAX tarifuPats MAX tarifs iekļauj visas pats.lv pamatfunkcijas, kā arī neierobežotu rēķinu izveidi, bankas konta pievienošanu profilā automātiskai bankas izraksta saņemšanai un iespēju veidot naudas pieprasījuma saites. 

Vēl neesi reģistrējies pats.lv? Izdari to, lai saimnieciskās darbības grāmatvedību kārtotu bez galvassāpēm! Pats.lv sistēma grāmatvedības kārtošanu padara vienkāršāku, jo viss sarežģītais – nodokļu aprēķins, saimnieciskās darbības žurnāla aizpildīšana un atskaišu sagatavošana – notiek automātiski. Viss, ko lietotājam atliek darīt, – cītīgi veikt ieņēmumu un izdevumu uzskaiti un datus augšupielādēt sistēmā. 

Lai lietotu pats.lv, nav nepieciešamas priekšzināšanas grāmatvedībā – izmēģini, pirmās 7 dienas bez maksas!